0 szt. - 0.00 PLN

Snow Spirit Blog


DLACZEGO WYBRAĆ KIJKI G3?

by in Kijki on
To nie są zwykłe kijki - to uniwersalne narzędzie, niezwykle przydatne podczas górskich aktywności. Są proste, lekkie, wytrzymałe i niezawodne. Oto ich najważniejsze cechy:- ergonomiczna, plastikowa rękojeść o podwójnej gęstości - zapewnia komfort i precyzję chwytu;- nosek rękojeści "quick flick" ułatwia regulację wiązań i podpórek, przydatny także do suszenia rękawic czy mocowania linek namiotu;- komfortowe, regulowane paski z polipropylenu, które można łatwo zdemontować, podtrzymują rękę i równo rozkładają ciężar na Twojej dłoni;- solidnie wykonane aluminiowe zatrzaski zapewniaj..
więcej...

NOWE ATRYBUTY FOK G3 W SEZONIE 2015/16

by in Foki on
FOKI G3 NA SEZON 2015/16NAJLEPSZE FOKI TERAZ JESZCZE LEPSZENOWE ATRYBUTY: Zaczep tylny – nowatorskie rozwiązanie pozwala na jeszcze szybsze i łatwiejsze zakładanie oraz ściąganie fok – bez wysiłku i konieczności ściągania rękawiczek; nowe ułożenie klipsa redukuje jego zużywanie się i pozwala bez trudu dopasować fokę. Zaczep przedni – innowacyjny patent, który charakteryzuje niski profil i samo przylegające „łapki” ze stali nierdzewnej. Gwarancja bezpieczeństwa i trzymania, przy zachowaniu niskiej wagi. Rip strip – redukuje siłę z jaką przyklejona jest foka i uł..
więcej...

W PROSTOCIE SIŁA - ION 2015/16

by in Wiązania on
G3 ION. NAJBARDZIEJ INTUICYJNE, NIEZAWODNE, MOCNE A JEDNOCZEŚNIE LEKKIE WIĄZANIE TOUROWE. Debiutant roku wraca po więcej. Zwycięzca 3 prestiżowych nagród, upragniony przez narciarzy na całym świecie przerósł wszelkie oczekiwania i pociągnął za sobą całą serię wiązań na sezon 2015/16.Mówiąc prosto to najlepiej spisujące się, najbardziej przyjazne użytkownikowi i niezawodne wiązanie, jakiego mógłbyś się spodziewać.G3 ION 12Dla entuzjastów skitouringu. Lżejszych narciarzy i w szczególności narciarek.Siła wypięcia: 5-12Waga: 585g (pojedyncza sztuka)Cechy:Optymalna elastyczność przodu wiązania..
więcej...

JAK WYBRAĆ FOKĘ?

by in Foki on
Nazwa „foki”, a angielska „skins” (skóry), pochodzi wprost od foczych skór, które to w zamierzchłych czasach stosowane z nartami zastępowały dzisiejsze „foki narciarskie”.Foki umożliwiają sprawne poruszanie się na nartach po śniegu. Zapobiegają zsuwaniu i ślizganiu się nart podczas podchodzenia oraz usprawniają i przyspieszają pokonywanie dalekich dystansów podczas zimowych wędrówek. To dzięki nim możemy w zimie zdobywać ośnieżone szczyty gór i cieszyć się zjazdami wszędzie gdzie zawitała zima.       Musimy jednak pamiętać, że podejście zajmuje dużo więcej cz..
więcej...
  • Amex
  • Master Card
  • PayPal
  • Visa